Zastosowania sody oczyszczonej

Bezwonne opakowania – sprawdzony neutralizator zapachów

Przykry zapach z plastikowego lub szklanego pojemnika – jak się go pozbyć?

Plastikowe i szklane opakowania służą do codziennego przechowywania produktów spożywczych. Niestety, niektóre z produktów, czy potraw zostawiają na nich zapach, którego trudno się pozbyć.

Sprawdź wskazówki

Zastanawiacie się co pochłania zapachy?

Soda oczyszczona Sobic Home to naturalny środek do usuwania zabrudzeń oraz neutralizator zapachów. Jeśli zastanawiacie się jak pozbyć się zapachu spalenizny to soda oczyszczona Sobic Home jest idealnym sposobem! Jest alternatywą dla komercyjnych detergentów, które wymagają używania rękawiczek i mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dzięki Sobic Home unikniecie wdychania szkodliwych oparów i możecie bezpiecznie używać jej w pobliżu dzieci, czy zwierząt. Jej cena jest bardzo atrakcyjna, a Wy nie musicie obawiać się jej szkodliwego wpływu na potrawy przechowywane w pojemnikach.

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z opakowań?

1. Zalejcie naczynie bardzo gorącą wodą.
2. Wsypcie do niego łyżkę sody oczyszczonej Sobic Home.
3. Dodajcie łyżkę octu.
4. Całość wymieszajcie i pozostawcie na minimum 5 min lub w razie potrzeby na całą noc.
5. Wylejcie roztwór z pojemnika i całość wypłuczcie ponownie czystą wodą.

Gotowe! Usuwanie zapachów jeszcze nigdy nie było tak proste! 

Jeżeli jeszcze o tym nie wiecie to sody możecie użyć również do pozbycia się przykrych zapachów z lodówki!  Cieszcie się zatem niezawodną świeżością dzięki wielofunkcyjnej sodzie oczyszczonej Sobic Home. 

Bezwonne opakowania – sprawdzony neutralizator zapachów
Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Soda oczyszczona - Sobic Home do zastosowań domowych.
Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej sodzie oczyszczonej i jej zastosowaniach napisz do nas! Zrobimy co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

markerSiedziba QEMETICA
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa, Polska

    Dane osobowe podane za pośrednictwem formularza przetwarzane są w celu obsługi zapytania oraz nawiązania współpracy, przez QEMETICA z siedzibą w Warszawie ( 00-684) przy ul. Wspólnej 62, jako administratora danych. Podstawą przetwarzania tych danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w Polityce Prywatności.

    Start your fun-filled online gambling journey at https://casino-21dukes.com/. Big wins await, don't miss out!