Zastosowania sody oczyszczonej

Brudna patelnia ceramiczna? Mamy na to sposób!

Jak usunąć spaleniznę z patelni ceramicznej?

Jeśli przypaliliście patelnię ceramiczną, nie martwcie się, każdemu może się to zdarzyć. Przychodzimy na ratunek i przedstawiamy sprawdzony sposób na spaloną patelnię.

Sprawdź wskazówki

Znacie tę sytuację, kiedy oddajecie się kulinarnemu szaleństwu, w kuchni unosi się aromatyczny zapach przygotowywanych potraw, ślinka cieknie Wam na myśl dania, które właśnie gotujecie i już nie możecie doczekać się chwili jedzenia? W międzyczasie coś odwraca Waszą uwagę: niespodziewany telefon, kurier przy drzwiach lub dialog w serialu, którego nie możecie przegapić. Nagle do Waszego nosa wkrada się złowrogi zapach spalenizny. Biegniecie prędko sprawdzić, co się wydarzyło i okazuje się, że przygotowywane jedzenie z powodu Waszej chwili nieuwagi się przypaliło. 

Jak usunąć spaleniznę z patelni?

Już wiecie, że przyrządzonego dania nie uratujecie, ale możecie jeszcze pomóc swoim naczyniom. 

Przypalona patelnia ceramiczna  wymaga łatwego zabiegu, aby znów wrócić do życia. Aby usunąć przypalony tłuszcz z patelni przygotujcie sodę oczyszczoną Sobic Home i kierujcie się wskazówkami poniżej:

  1. Obficie posypać przypaloną lub zabrudzoną patelnię sodą oczyszczoną Sobic Home. 
  2. Zalać patelnię z sodą oczyszczoną ciepłą wodą i odstawić na kilkanaście minut. Zabrudzenia powinny stopniowo odchodzić od patelni. 
  3. Następnie umyć patelnię miękką wodą i opłukać wodą.
  4. Patelnia gotowa do kolejnego użycia!

Spalona patelnia? Dzięki sodzie oczyszczonej to nie problem!

Teraz znacie już sposób na przypaloną patelnię. Pamiętajcie o nim, jeśli zdarzy Wam się zagapić się w trakcie gotowania. Mamy jednak nadzieję, że takie sytuacje nie będą zdarzać się Wam często. Życzymy Wam sukcesów kulinarnych!

Jeśli spodobał się Wam ten sposób koniecznie sprawdźcie, jak sprawić, aby wasz piekarnik lśnił, jak nowy. 

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Soda oczyszczona - Sobic Home do zastosowań domowych.
Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej sodzie oczyszczonej i jej zastosowaniach napisz do nas! Zrobimy co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

markerSiedziba CIECH S.A.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa, Polska

    Dane osobowe podane za pośrednictwem formularza przetwarzane są w celu obsługi zapytania oraz nawiązania współpracy, przez Ciech S.A. z siedzibą w Warszawie ( 00-684) przy ul. Wspólnej 62, jako administratora danych. Podstawą przetwarzania tych danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w Polityce Prywatności.

    Start your fun-filled online gambling journey at https://casino-21dukes.com/. Big wins await, don't miss out!