Zastosowania sody oczyszczonej

Lśniąca płyta kuchenna – domowe sposoby

Usuwanie zabrudzeń z płyty indukcyjnej – sprawdzona metoda

Na co dzień walczymy z uporczywymi plamami na płycie kuchennej. Przypieczony sos, resztki jedzenia, czy plamy po herbacie i kawie. Przypieczona płyta indukcyjna to zmora każdego domu. Wasz środek do usuwania zabrudzeń z płyty indukcyjnej zawodzi?  Detergenty dostępne na rynku są nie tylko drogie, ale i mogą być szkodliwe dla środowiska. Soda oczyszczona to naturalny środek do usuwania zabrudzeń, nie jest toksyczna, jest niedroga, łatwa w użyciu i niezwykle skuteczna w usuwaniu zaschniętych plam z płyty kuchennej. To dziecinnie proste!

 

Właściwości ściernie pomogą usunąć zabrudzenia z płyty kuchennej – jak usunąć zabrudzenia z płyty indukcyjnej?

Zabrudzone miejsca zwilżcie wodą, a następnie posypcie je sodą oczyszczoną Sobic Home. Odczekajcie 15-20 min i zetrzyjcie zabrudzenia ściereczką lub papierowym ręcznikiem.

Niezależnie od wybranej metody, pamiętajcie, aby na końcu wytrzeć wszystko ponownie, z użyciem czystej wody. 

Od teraz plamy na płycie indukcyjnej, czy plamy na płycie ceramicznej nie będą zaprzątać Wam głowy!

Uwaga! Przed każdym użyciem sprawdźcie działanie sody oczyszczonej na mniejszej i niewidocznej powierzchni!

Usuwanie zabrudzeń z płyty indukcyjnej sodą

Od teraz nie potrzebujecie wielu produktów do dbania o porządek w domu – już wiecie czym usunąć zabrudzenia z płyty indukcyjnej. Soda oczyszczona Sobic Home do żywności i zastosowań domowych to niezawodny przyjaciel w trosce o dom. Jeżeli chcecie kompleksowo zadbać o porządek w swojej kuchni to tutaj podpowiadamy jak usunąć zabrudzenia z deski do krojenia 

Lśniąca płyta kuchenna – domowe sposoby
Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Soda oczyszczona - Sobic Home do zastosowań domowych.
Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej sodzie oczyszczonej i jej zastosowaniach napisz do nas! Zrobimy co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

markerSiedziba CIECH S.A.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa, Polska

    Dane osobowe podane za pośrednictwem formularza przetwarzane są w celu obsługi zapytania oraz nawiązania współpracy, przez Ciech S.A. z siedzibą w Warszawie ( 00-684) przy ul. Wspólnej 62, jako administratora danych. Podstawą przetwarzania tych danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w Polityce Prywatności.

    Start your fun-filled online gambling journey at https://casino-21dukes.com/. Big wins await, don't miss out!