O Sobic Home

Sobic Home to soda oczyszczona do żywności i zastosowań domowych. Doskonale sprawdzi się w kuchni jako substancja spulchniająca ciasto oraz jako regulator kwasowości. Może być stosowana jako substancja pochłaniająca zapachy oraz substancja, która z łatwością usunie zabrudzenia z różnych powierzchni w Twoim domu.

POZNAJ KORZYŚCI SODY OCZYSZCZONEJ

Poznaj korzyści sody oczyszczonej
 • Sobic Home to prosty skład, bez szkodliwych dodatków i alergenów.
 • Na co pomaga soda oczyszczona? Soda oczyszczona Sobic Home to niezastąpiona substancja spulchniająca. Pod wpływem wysokiej temperatury ulega szybkiemu rozkładowi z wydzieleniem dwutlenku węgla.
 • Jeśli zastanawiacie się czy soda oczyszczona rozpuszcza się w wodzie, odpowiedź jest prosta - tak! Woda z sodą może tworzyć roztwór oraz pastę.
 • Jak działa soda oczyszczona? Soda oczyszczona neutralizuje kwasowość - roztwór wodny sody oczyszczonej ma odczyn alkaliczny (pH 1% roztworu wynosi ok 8,0). Przy neutralizacji kwasów powstaje piana. Nie martwcie się, to normalna reakcja.
 • Pochłania zapachy! Jest substancją zasadową i wchodzi w reakcje z kwasami, które są odpowiedzialne za nieprzyjemne zapachy, np. w lodówce.
 • Dzięki swoim właściwościom ściernym pomoże usunąć zabrudzenia z powierzchni, zarówno w kuchni, np. z kuchenek gazowych, piekarników, zlewu, blatu, czy umywalki w łazience, wanny, czy kafelków.
 • Wysoka jakość naszej sody oczyszczonej jest potwierdzona kilkudziesięcioletnią tradycją produkcji w fabrykach QEMETICA.

Jak powstaje nasz produkt?

Producent

QEMETICA to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. QEMETICA wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt.

Skład

Soda oczyszczona to prosty skład - wodorowęglan sodu (NaHCO₃), biały, biodegradowalny i przyjazny środowisku proszek o bardzo wysokiej czystości. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w przemyśle spożywczym.

Opakowania

Soda oczyszczona do żywności i zastosowań domowych Sobic Home występuje w trzech pojemnościach - 1 kg, 3 kg, 5 kg. Kilogramowe opakowanie sprawdzi się idealnie do przechowywania w kuchni. Plastikowe wiaderko nie tylko ułatwia przechowywanie produktu, ale również chroni przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Jak powstaje nasz produkt
Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Soda oczyszczona - Sobic Home do zastosowań domowych.
Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej sodzie oczyszczonej i jej zastosowaniach napisz do nas! Zrobimy co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

markerSiedziba QEMETICA
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa, Polska

  Dane osobowe podane za pośrednictwem formularza przetwarzane są w celu obsługi zapytania oraz nawiązania współpracy, przez QEMETICA z siedzibą w Warszawie ( 00-684) przy ul. Wspólnej 62, jako administratora danych. Podstawą przetwarzania tych danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w Polityce Prywatności.

  Start your fun-filled online gambling journey at https://casino-21dukes.com/. Big wins await, don't miss out!