Zastosowania sody oczyszczonej

Odświeżanie dywanu sodą oczyszczoną

Proste i szybkie odświeżenie dywanu.

Usuwanie plam z dywanu jest uciążliwe i wymaga bardzo dużo czasu, ale my mamy na to alternatywny, domowy sposób. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy

Czy odświeżenie dywanu musi być czasochłonne?

Dywany w domu sprawiają, że atmosfera od razu jest przyjemniejsza, jednak utrzymanie ich w perfekcyjnym porządku jest trudne. Gładkie powierzchnie można przetrzeć wodą i po problemie, a w przypadku dywanów i wykładzin sprawa jest bardziej skomplikowana. Szczególnie jeśli kochacie czworonogi.

Soda do odświeżania dywanów.

Soda oczyszczona jest znana ze swoich licznych zastosowań, a jednym z nich jest neutralizacja brzydkich zapachów! Sprawdzi się doskonale w trosce o świeży dywan, czy wycieraczkę. Odświeżanie dywanu sodą oczyszczoną Sobic Home jest dziecinnie proste! Ten sposób na stałe wpisze się w element waszych domowych porządków. W dodatku nie wymaga użycia wody!

Zastanawiacie się jak usunąć plamy z dywanu sodą oczyszczoną?

Przychodzimy do Was ze sprawdzonym sposobem na odświeżenie Waszego dywanu, wykładziny czy wycieraczki. Jak odświeżyć dywan sodą oczyszczoną? Z Sobic Home wystarczą zaledwie dwa kroki, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z dywanu!

Usuwanie zabrudzeń z dywanu sodą oczyszczoną krok po kroku:

1. Posypać dywan/wycieraczkę sodą oczyszczoną Sobic Home. 
2. Pozostaw na noc.
3. Odkurz dywan i gotowe!

Dbanie o dywan jeszcze nigdy nie było tak proste! Od teraz możecie cieszy się pięknym zapachem w całym domu dzięki sodzie oczyszczonej Sobic Home. 

Jeśli spodobał się Wam ten sposób, koniecznie sprawdźcie nasz pomysł na odświeżacz powietrza!

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Soda oczyszczona - Sobic Home do zastosowań domowych.
Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej sodzie oczyszczonej i jej zastosowaniach napisz do nas! Zrobimy co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

markerSiedziba CIECH S.A.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa, Polska

    Dane osobowe podane za pośrednictwem formularza przetwarzane są w celu obsługi zapytania oraz nawiązania współpracy, przez Ciech S.A. z siedzibą w Warszawie ( 00-684) przy ul. Wspólnej 62, jako administratora danych. Podstawą przetwarzania tych danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w Polityce Prywatności.

    Start your fun-filled online gambling journey at https://casino-21dukes.com/. Big wins await, don't miss out!