Zastosowania sody oczyszczonej

Usuwanie zabrudzeń i zapachu z akwarium dla chomika.

Sprawdźcie jak szybko i skutecznie posprzątać akwarium dla chomika!

Jeśli sprzątanie akwarium to dla Was zawsze nie lada wyzwanie, przychodzimy z prostym i szybkim sposobem na lśniące szyby w akwarium. Na szkle z czasem pojawiają się nieestetyczne zabrudzenia, z którymi łatwo i szybko możecie sobie poradzić domowymi sposobami. Koniec z używaniem szkodliwych detergentów, postawcie na prosty i sprawdzony sposób na walkę z białym osadem na szybach akwarium.

Sprawdź wskazówki

Zastanawiacie się czym posprzątać akwarium chomika?

Trociny potrafią zaschnąć na dnie akwarium i są wtedy niemalże niemożliwe do usunięcia. W tej sytuacji możecie liczyć na niezawodnego przyjaciela w trosce o dom – sodę oczyszczoną Sobic Home. Nie tylko pomoże Wam w dokładnym usunięciu osadu z trocin, ale i pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu. Pielęgnacja akwarium jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Usuwanie zabrudzeń z akwarium dla chomika krok po kroku. 

  1. Połączyć litr wody z dwoma łyżkami sody oczyszczonej Sobic Home.
  2. Opróżnić akwarium.
  3. Ścianki akwarium przetrzeć miękką ściereczką zmoczoną w roztworze.
  4. Całość spłukać dużą ilością wody.

Gotowe! Akwarium Waszego pupila lśni jak nowe! Nie musicie używać szkodliwej chemii, aby usunąć zabrudzenia. Postawcie na ekologiczną alternatywę!

Jeśli spodobał się Wam ten sposób, koniecznie sprawdźcie nasz pomysł na odświeżenie akcesoriów swojego pupila!

Usuwanie zabrudzeń i zapachu z akwarium dla chomika.
Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Gdzie kupić sodę oczyszczoną?

Soda oczyszczona - Sobic Home do zastosowań domowych.
Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej sodzie oczyszczonej i jej zastosowaniach napisz do nas! Zrobimy co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

markerSiedziba CIECH S.A.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa, Polska

    Dane osobowe podane za pośrednictwem formularza przetwarzane są w celu obsługi zapytania oraz nawiązania współpracy, przez Ciech S.A. z siedzibą w Warszawie ( 00-684) przy ul. Wspólnej 62, jako administratora danych. Podstawą przetwarzania tych danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy znajduje się w Polityce Prywatności.

    Start your fun-filled online gambling journey at https://casino-21dukes.com/. Big wins await, don't miss out!